0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Taidda VHF Duplexer, Здрав Трајни 6 Празнина Duplexer Diplexer 25W VHF 75Db Nconnector за Безжичните Радио Repeater за Подобрување На Излезна Моќ

Taidda VHF Duplexer, Здрав Трајни 6 Празнина Duplexer Diplexer 25W VHF 75Db Nconnector за Безжичните Радио Repeater

DEN 911.76
Това е достапна

Износот

6 Празнина Дизајн : Секој Resonant Може Да Праќа И Прима Фреквенција.На Примање На Крајот На Филтерот За Зрачи На Емитува Фрекфенција И Се Спречува Пренесување На Моќ Стринг Во Приемникот.Предавателот Филтер Зрачи Во Добивањето На Фреквенција.Стабилна Структура : Едноставен Дизајн Го Прави Лесно Да Го Инсталирате, Ефективно Подобрување На Сигнал За Безжична Комуникација Во Големи Области, Како Што Се Станбени Делови, Трговски Центри, Хотели, И Повеќе. 25 W Rf Моќ Ракување : од Корист За Подобрување На Излезна Моќност На Целата Машина, Подобрување На Ефикасноста И Намалување На Calorific Моќ.Висок И Низок Disjoint На Фреквенција : Сигналите На Ниска И Висока Фрекфенција Може Да Коегзистираат Од Една Порта Без Мешање Со Едни Со Други.Изолација На Оваа Duplexer Е Повеќе Од 75 Db, Кое Обезбедува Висока Чувствителност Во Јачина на Примање И Пренесување.

За стоката

Слична стока во категоријата