0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бања огледало Осветлени Овална LED, Ѕид-Монтирани Frameless Суета Огледало со Три-Боја на Светлина + Допир Копчето + defogging Функцијата + stepless затемнување (32inch × 24inch)

Бања огледало Осветлени Овална LED, Ѕид-Монтирани Frameless Суета Огледало со Три-Боја на Светлина + Допир Копчето

DEN 1756.80
Това е достапна

Износот

Ја осветлената бања огледало додава модерна допре до секој дом, ресторан, бар или неформални клуб.И да се обезбеди одлична пред-продажба и по-продажба на услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.И да се обезбеди одлична пред-продажба и по-продажба на услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Оваа функција ви помага да одржува постојано јасно рефлектира имиџот и е заштитен од вода и пареа неуспеси водоотпорен : Нашите LED бања огледала функција на висок квалитет на електрична куќиште и водоотпорен три-боја LED лента со IP54 заштита за да се обезбеди безбедно осветлување во влажни бања средини.Ова значи дека не треба да се користи за магла-слободен спреј за процесот на огледалото често или чисто огледало неколку пати на туш. ★ Интелигентни Defogging - Кога осветлувањето огледало е вклучено, анти-магла функција ќе започне.000 часови, (3 часа дневно користејќи огледало значи тоа ќе трае 45 години), еколошки материјали кои се користат со сребро-обложено рефлективен слој. ★ 100% Задоволство и Гарантира : Ние ќе се надополни на сите начини на транспорт за да се спречи оштетување за време на транспортот.Ултра-чувствителна на допир копче врти LED вклучен или исклучен, долго го притиска копчето, и светлината е вклучено или исклучено.Анти-магла : огледалото е анти-магла функција.★ Материјал : SQ одделение плови стакло, HD.

За стоката

Слична стока во категоријата