0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Licogel Шарени Занает Лента DIY - 12 Ролни 0.35 Широк Декоративни Обоени Маскирање Лента самолепливи Излет Лента Уметност Хартиена Трака Присутни Завиткување Лента Етикет

Licogel Шарени Занает Лента DIY - 12 Ролни 0.35 Широк Декоративни Обоени Маскирање Лента самолепливи Излет Лента

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

Примена : На селотејп може да се користи за подарок завиткување, планер, списанија, фото албум и повеќе.Декоративни : занает лента може да ги красат вашата уметност и занаети проекти, додавајќи допир на убавина.Карактеристика : маскирање лента е леплив и отстранлив, лесен и удобен за употреба за деца и возрасни.Материјал : излет снимката е направена од хартија, квалитетни и издржливи.Занает лента еден големина : Вкупната должина за : 3m(9.84 ft), Ширина за : 0.9 cm(0.35 во).Излет лента боја : Multicolor Masking лента материјал : Paper Craft лента еден големина : Вкупната должина за : 3m(9.84 ft), Ширина за : 0.9 cm(0.35 во)Пакетот вклучува : 12(ролна) x Занает лента(12 бои)Забелешка : - Само вклучува 12 ролни на занает ленти.На бележник не е вклучена.- Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including12(ролна) x Занает лента(12 бои).

За стоката

Слична стока во категоријата