0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Депресија Центар Тркала, 7 во Кол, 1/4 во Дебела, 24 Ронки Стипса. Оксид (89 Pack)

Депресија Центар Тркала, 7 во Кол, 1/4 во Дебела, 24 Ронки Стипса. Оксид (89 Pack)

DEN 10318.80
Това е достапна

Износот

CARBORUNDUM. 481-05539502854. Депресија Центар Тркала, 7 во Кол, 1/4 во Дебела, 24 Ронки Стипса.Оксид.Идеален за on-сајт и мали-единица работни места Максимална исечете го оценувате Минимум kerf загуба Отпорен на кршење и обезбедува директно сечење.

За стоката

Слична стока во категоријата