0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
youyu6-2o521 Рамнотежа Обука Одбор Lotus Рамнотежа Одбор, Фитнес Јога Surf Скејт Аикидо за Обука и Координација Вежба Рамнотежа Одбор

youyu6-2o521 Рамнотежа Обука Одбор Lotus Рамнотежа Одбор, Фитнес Јога Surf Скејт Аикидо за Обука и Координација

DEN 8953.68
Това е достапна

Износот

На неговата површина содржи високо-технолошки не се лизга својства.Бенефиции : со Користење на овој баланс бар секој ден може да ви помогне да ја подобрите вашата рамнотежа, држење, стабилност и цврстина.Овој материјал е издржлив и не ќе се скрши или да се скрши лесно.Вие може да ги оствари основните мускули (половината и стомакот) и долниот дел од телото (задникот, бутините, нозете).Бидејќи специјални не се лизга површина може да се спречат несреќи, тоа е забавно и безбедно.Рамнотежа одбор : 75*33 Ролери : diameter_10cm length_41cm Waterproof, влага-доказ, 200 kg притисок и сончева светлина.Издржливи : одлична core вежба одбор е направен целосно од цврсти дрвени предмети.Користи насекаде : за Да бидете сигурни дека нема причина да прескокнете рамнотежа обука, оваа рамнотежа бар е многу мал и лесен, па можете да го земете со вас.Лесен за користење : Сите што треба да направите за да се започне обука својата рамнотежа вештини е да скокаат на лизгање тренер и рамнотежа вашето тело, додека занишан и назад.Билансот одбор се користи за обука е, исто така, еколошки и одржливи.Го користите во вашиот вежбање, спортски сали, па дури и канцеларии за подобрување на вашиот држење на телото и рамнотежа вештини.Придонесува за фитнес, одборот и јога вежби.Билансот одбор е одличен додаток за спортисти, сурфери и skateboarders.Подобрување на рамнотежата, подобрување на вештините подобрување на сила и да го совладате за контрола на тело : Напредни рамнотежа одбор тренер ви помага да се подобри основни сила, рамнотежа, обука сила, обука мускулна меморија и издржливост; тоа може да се обучуваат рамнотежа, вештини и вежбање, нема бранови, многу погодна Сурфање, скијање, скејтбординг, стенд-ап paddles, итн.се создаде подобра рамнотежа; можете да ја користите оваа рамнотежа обука одбор за контрола на вашето тело, да се подобри кошарка, хокеј, голф, безбол и други спортски перформанси.

За стоката

Слична стока во категоријата