0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Брејди 2019L 3 Висина, 9 Ширина, 6 Длабочината, Акрилик, Зелен На Јасна Боја Компактен Уво Plug Фармацевт Со Капак, Легенда Слух Заштита (Со Picto)

Брејди 2019L 3 Висина, 9 Ширина, 6 Длабочината, Акрилик, Зелен На Јасна Боја Компактен Уво Plug Фармацевт Со Капак,

DEN 1252.56
Това е достапна

Износот

Пакет Должина : 8.4".Пакет Ширина : 10.6".Пакет висина : 8.6".Пакет Тежина : 2.09 lb.Брејди 2019 L/43520 Компактен Уво Plug Фармацевт Со Капак Погодно фармацевт големина го прави совршен за ставање блиску до машини или во близина проблем бучава области.Корисна Компактен Уво Plug Фармацевт поседува мала количина на уво приклучоци и карактеристики на cushioned пена дното.Фармацевт е достапно со прашина маска (2019 L).Единица може да биде ѕид или маса монтирани.Фармацевт големина е 3" Висина, 9" Ширина, 6" Длабочина со 6" висок задната плоча, Легенда е "СЛУХ ЗАШТИТА (со picto)".

За стоката

Слична стока во категоријата