0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ekena Millwork CM24CRFCS Crendon Таванот Medallion, 24 1/8OD x 4 3/8ID x 2 1/4P (Вклопува Canopies до 4 3/8), Рачно Насликани Флеш Бакар

Ekena Millwork CM24CRFCS Crendon Таванот Medallion, 24 1/8OD x 4 3/8ID x 2 1/4P (Вклопува Canopies до 4 3/8), Рачно

DEN 4106.40
Това е достапна

Износот

Моделот по оригинални историски модели и дизајни.Солидна уретан за максимална трајност и детали.Лесни за брза и лесна инсталација.Фабриката се подготвуваат и подготвени за боја или faux заврши.Може да се намали, drilled, залепени или зезнав.

За стоката

Слична стока во категоријата