0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YFQHDD Москва Мазга Кригла Пинцети Првенство 600ml 304 од не ' Рѓосувачки Челик Чекан Светлина Тело Обложени Бакар-обложено Црна Коктел Чаша (Боја : Б)

YFQHDD Москва Мазга Кригла Пинцети Првенство 600ml 304 од не ' Рѓосувачки Челик Чекан Светлина Тело Обложени Бакар-обложено

DEN 3466.56
Това е достапна

Износот

Само продаде главни производи, а не на други производи.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Јапонски Колекција Доброто Чаши Поставите Бар Вино Во Собата.Прекрасен прилог на било прилики, апелирам до импресивна атмосфера во вашата канцеларија, дневна соба, и дома бар.Направен од бакар.Издржливи и shatterproof, со што овие вино стакло совршен за користење во било внатрешна или надворешна средина. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Стабилност : рамни база стабилизирана да се задржи на вино стакло на табели и контра-блузи.5cm Package се Вклучени : 1x Москва Мазга cup Notes : 1.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Стабилност : рамни база стабилизирана да се задржи на вино стакло на табели и контра-блузи.Бакар изградба прави полесни и потрајни од очила и кристал, да ги задржи вашите пијалоци свежа кул.Совршен Подарок : Овие нерѓосувачки челик вино пехари се совршени за давање на подарок, како тие да додадете контакт на модерна елеганција за секоја прилика.

За стоката

Слична стока во категоријата