0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GYZCZX Преносни ПИ Smart Гласовен Преведувач Traductor Де Idiomas En Tiempo Вистински 45 Јазик за размена на Инстант Преведувач Фото Присутен Превод

GYZCZX Преносни ПИ Smart Гласовен Преведувач Traductor Де Idiomas En Tiempo Вистински 45 Јазик за размена на Инстант

DEN 9591.36
Това е достапна

Износот

Разговор Превод.1 cm Net Тежина : околу 125g,.4 часа време на полнење ви обезбедува континуирана 75 часа работно време и 15 дена за време на мирување. Удобно социјалната дистанца.Вграден-во 1200m Ah голем капацитет на батеријата.Smart Безжична Глас Wifi Преведувач патување.HD признавање.Со намалување на шумот технологија, T9 ™ може да препознае и да го фати јасен звук, дури и во бучна средина.4 инчен IPS Екран.Земете фото и се преведени.Сленг и реченици со акценти може да биде призната како и. Препознавање На Глас.Со интернет поврзани, СИНА и ЦРВЕНА копчето укажуваат на два јазици јасно.Висок превод точност.Пренослив дизајн, само 125g, Вашиот црна технологија, Вашиот добар помошник.Усвоени за сексуално и репродуктивно препознавање на глас технологија одржува висока точност на акценти признавање.4 инчен IPS Екран.T9 верзија 2.T9 ™ ви помага рекорд на клучните точки.Smart Безжична Глас Wifi Преведувач патување.Мулти-јазик Фото Глобалната Превод.Мулти-јазик Фото Глобалната Превод.Брз фокус. 5 пиксели камера. 45 акценти може да се препознае.Повеќе звук признавање дистанца во однос на паметен телефон обезбедува удобен комуникација на далечина и одржува превод точност како исто време.Во реално Време Преведувачи Поддршка на 44 јазици Преведувач Присутен.

За стоката

Слична стока во категоријата