0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BFTGS Кујна Ѓубриво Бин 5L Органски Домашно Ѓубре Може да Дињи Остава Железо Круг филтри на активен Јаглен Кофа DIY Градина Ѓубриво

BFTGS Кујна Ѓубриво Бин 5L Органски Домашно Ѓубре Може да Дињи Остава Железо Круг филтри на активен Јаглен Кофа

DEN 18203.04
Това е достапна

Износот

Исто така, Различни од други пластични ѓубриво за отпадоци, нашите производи ќе ги натера да го сакам тоа веднаш кога ќе се користи за прв пат.It 's погоден за чување на шалтер врвот или под мијалникот.Заштеда на сила да прават повеќе работи!СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : 5 L ѓубриво за отпадоци и 4 инчи дијаметар филтри на активен јаглен.Не само дека тоа ефикасно блокови мирис и чува овошје лета далеку од ѓубриво за отпадоци.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : На ѓубриво бин е направен од одличен квалитет поцинкуван железо материјал.Друг се справи со е поврзување на двете страни од лани да е лесно за вас да се одржи на ѓубриво бин добивање на отворено или на други места.Исто така, Различни од други пластични ѓубриво за отпадоци, нашите производи ќе ги натера да го сакам тоа веднаш кога ќе се користи за прв пат.ПРЕНОСНИ РАЧКА : Можете да видите дека нашите ѓубриво бин има две рачки, еден од мала рачка е на капакот, да погодно за отворање на отпадоци и го стави на остаток од храна во неа.Што е практичен и удобен ѓубриво за отпадоци, треба да имаат!НЕМА СОБРАНИЕ : Заштеда на вашето време за да ја инсталирате ѓубриво бин со сложен процес слободни.И тогаш можете да уживам во тоа, мислам дека 'll сакате да го користите за долго време!Спецификации : Боја : white Material : нерѓосувачки steel Size : 19.Мазна површина и висок квалитет се справи може да се заштити вашата рака од добивање повредени.Преносни капак со рачка може лесно да се отвори.Треба да знаете дека на филтерот може да биде отстранет кога мислите дека тоа бескорисни.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : На ѓубриво бин е направен од одличен квалитет поцинкуван железо материјал.Издржливи и животната средина-пријателски материјал може да должина на корисни време.Не само дека тоа ефикасно блокови мирис и чува овошје лета далеку од ѓубриво за отпадоци.Преносни капак со рачка може лесно да се отвори.5 cm Package Содржина : 1* barrel Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.

За стоката

Слична стока во категоријата