0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CleanerVinyl Про Крајната Комплет: Винил Рекорд Чистење Прилог за Ултразвукови Чистење - Интегрирана Сушење Позиција со Вентилатор и Чистење Течност Филтрација

CleanerVinyl Про Крајната Комплет: Винил Рекорд Чистење Прилог за Ултразвукови Чистење - Интегрирана Сушење Позиција

DEN 1036.80
Това е достапна

Износот

Лесно вертикална рекорд вчитување.Чиста 3,6 или 12 евиденција по серијата.Задоволство да се гарантира.Про моторни единица може да бидат отстранети од поставување и поставени вертикално на маса врвот.Cleaner Vinyl Про Крајната Комплет : На Cleaner Vinyl Про Крајната Комплет е сè што ви треба за ефикасна audiophile-одделение високо-автопат винил рекорд за чистење со супериорни резултати.Ние не сопствени дизајни и модификации.Чистење течност може да се користи за многу серии на евиденција пред тоа треба замена.Сите наши производи брод наредниот работен ден преку USPS Премиер и ќе стигнат до најпознатите дестинации во САД во рамките на 2-4 дена.Брза поддршка.Ве молиме, имајте на ум дека оваа листа не вклучува ултразвукови почиста себе.Во повеќето ситуации време на сушење ќе биде 15-20 мин, која намалувања на процес на чистење време на помалку од 35 мин 'ракав-да-sleeve'.Нема повеќе да се ре-таложење на отстранува нечистотијата.Супер чисти евиденција неспоредлив со други ултразвукови чистење пристапи.Ние брод наредниот работен ден од Тампа, Флорида.Про Крајната Комплет доаѓа со нашите Micron чистење течност филтрација систем, кој користи 1 micron оценет филтер за честички да се отстрани, дури и на најмалите честички на нечистотија од чистење течност.

За стоката

Слична стока во категоријата