0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SSA 15.6 Инчен WiFi Дигитална Слика Рамка со 1920x1080 FHD IPS Екран на Допир, Испратете Фотографија или Видео клипови преку Стан или е-пошта,16GB за Складирање,Поддршка USB Диск/SD К?

SSA 15.6 Инчен WiFi Дигитална Слика Рамка со 1920x1080 FHD IPS Екран на Допир, Испратете Фотографија или Видео

DEN 6216.00
Това е достапна

Износот

【СПОДЕЛУВАЊЕ ФОТОГРАФИИ И ВИДЕО во ПРИВАТЕН, БЕЗБЕДНО】 Испраќате фотографии или мал видеа (max. 30seconds) Преку "SSA WIFI Рамка" СТАН или е-пошта, пријателите и семејството може да уживате во вашите прекрасни моменти на SSA WIFI рамка.Неограничен слободен облак чување и вграден во 16 GB меморија, Поддршка за USB Диск/SD Картичка (максимум 32 GB) се прошири за складирање, исто така, може да Увоз и Извоз на сликите или видео записите. 【FULL HD 1920x1080 IPS DISPLAY & ЕКРАН на ДОПИР】 Прекрасна слика на екранот и широк агол на гледање со Full High Definition IPS LCD панел.Екранот на допир ви овозможува да ја прилагодите рамката и да ја видите фотографии на пригоден начин.Поддршка за 1080 P Full HD резолуција на видео игра со 16 : 10 размер, со Повеќе Фото/Видео/Аудио формат компатибилност. 【Slide Show & Auto-Rotate】 дигитална слика рамка ви овозможува да поставите различни transition speed, транзиција ефекти и да го повтори режим.Дигитална фото рамка може автоматски да се ротира фотографии за да се прилагоди на насоката, Доаѓаат со кој се одвојува застане и да се монтира на ѕид (VESA), може да се закачи на ѕид или место на табелата за најдобар гледање искуство. 【ИМПРЕСИВЕН ФУНКЦИИ】 Мултифункционален custom settings, како што Часовникот, Календарот, Времето на Аларм, Автоматско ротирање, Слика Слајдшоу,Игра видео, да пуштите музика, Слика Зум, се скрие/објавуваат слики, се прилагодува осветленоста, sleep mode, прикажување на насловот, итн. 【ИСКРЕНА ПОДАРОК ЗА БЛИЗОК】 Погоден за различни сценарија, роденден, свадба, церемонијата, семеен собир, и така натаму.Сите на вашите скапоцени и негува моменти може да бидат прикажана на дигитална фото рамка, наместо само да се биде заклучен во вашиот телефон.Ние обезбедуваме живот поддршка, една година гаранција, брза реакција во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата