0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бања огледало 80см×60см Интелигентни Огледало, Осветлен LED, Ѕид Монтирани HD Експлозија-Доказ Суета Огледало, Двоен Допир на Копче/Анти-Магла Функција

Бања огледало 80см×60см Интелигентни Огледало, Осветлен LED, Ѕид Монтирани HD Експлозија-Доказ Суета Огледало,

DEN 1725.60
Това е достапна

Износот

Сите прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Бања LED осветлување огледало интегрира одличен дизајн, лесно ќе можете да го контролирате LED светло или defogger за да го вклучите/исклучите со допир сензор switch. - Тоа е високо препорачливо да го инсталирате од стручен електричар. - Исклучете го напојувањето со енергија пред да започнете инсталацијата. - Ние се страстни за обезбедување квалитетна услуга на клиентите.◆ Бакар-free silver огледало, кој е поздрав, повеќе еколошки, корозија-отпорни, водоотпорен и влага-доказ од обичните сребро огледало користи од страна на повеќето брендови.

За стоката

Слична стока во категоријата