0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Планирам Про-Здравје Напредни Конец Зема 30 Ea (Пакување од 24)

Планирам Про-Здравје Напредни Конец Зема 30 Ea (Пакување од 24)

DEN 575.52
Това е достапна

Износот

Уникатен Патентиран Конец е Мазна, Цврста и Делите Отпорни.Ефикасно ги Отстранува Тешки Наслаги помеѓу Забите.Патентирана Тензија Контрола На Дизајн.Уникатен Патентиран Конец Е Мазна, Цврста И Делите Отпорни Ефикасно Ги Отстранува Тешки Наслаги Помеѓу Забите Патентиран Тензија Контрола На Дизајн.

За стоката

Слична стока во категоријата