0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GERMANIKURE 5pc Маникир Поставена во Сенф Жолта Велур Случај - Направени во Solingen Германија, FINOX Нерѓосувачки Челик Tools – Професионални и Квалитетни Компактен Помине Чешла?

GERMANIKURE 5pc Маникир Поставена во Сенф Жолта Велур Случај - Направени во Solingen Германија, FINOX Нерѓосувачки

DEN 2470.80
Това е достапна

Износот

АВТЕНТИЧНИ SOLINGEN ИЗРАБОТКА – Направени со користење на "германски инженеринг" не е истата како Solingen квалитет.Ако нема Solingen печат на една од алатките во вашиот поставите тоа не беше направен во Solingen.СИТЕ челик алатки во оваа GERMANIKURE помине комплет се 100% произведено во Solingen Германија.Секој еден.СЕТ ВКЛУЧУВА : Нокт clipper, големи ноктот clipper, sapphire датотека, ноктите почиста, чудни tweezer.Оваа едноставна прифатлива собата е совршен за рака и нога нокти грижа.ЗДРАВИ НОКТИ – Високо квалитетни нокти clippers имаат жилет остри ножеви кои обезбедуваат лесен чисти се сече и без дробење или оштетување на ноктите, промовирање на силна здрави нокти раст.ГАРАНТИРА ЗА ЖИВОТОТ – FINOX висока јаглерод нерѓосувачки челик е рѓа доказ Ние вредност етички практики & е еколошки одржлива иднина за нашите деца, во текот на краткорочни профити.

За стоката

Слична стока во категоријата