0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Богородица Индискиот Коса, Суровини, Пред-извлечен Коса Екстензија Перика, Кајгана Јазли 28-инчен Права Коса Редовно Чипка

Богородица Индискиот Коса, Суровини, Пред-извлечен Коса Екстензија Перика, Кајгана Јазли 28-инчен Права Коса

DEN 911.76
Това е достапна

Износот

Губење на Материјал : Индискиот Права Коса Снопови, 100% Необработени Богородица Индискиот Човечка Коса, се Намали од Млада Девојка Донатор, Cuticle Непроменети Тој Иста Насока, Мека Жив Сјајна Целосна Снопови, Без Синтетички, (Топло Совети : Синтетички влакна и човечка коса се различни.Можете да користите полесни да горат неколку влакната.Ако тоа е човечка коса, по гори, користете ги прстите да се направи во прав.Ако тоа е синтетички влакна, изгори.После тоа, користете ги прстите да лижат косата заедно како ако пластични изгорени заедно.).Боја на коса : Индискиот Права Коса, Ткаат е Природна Боја, Затворање на 1 B, може да се Бојадиса и Секогаш.Губење на Квалитетот : Човекови Права Коса Снопови, без пролевање, Машина Двојно Weft, многу силна Може да Се исправи, Завиткан, Белена и Стилизирана како Свој Коса; За Должина, која се Протега на Косата да се ПРАВИ и Тогаш Мерка.Косата Снопови : Целосна Главата Треба 3 Снопови Индискиот Богородица Коса Права Коса, Секој Снопови е 100 Грам(+/-5g) =3.5 оз.Време на испорака : Бесплатна Шопинг и Време на Испорака За 1-2 Работни Дена во Ваши Раце Од FBA, Gabrielle Коса се Заштитат најдобрите интереси на корисниците.Губење на Материјал : 100% Необработени Индискиот Човечка Коса, 300g Снопови Индискиот Човековите Hair Hair Одделение : 7А Одделение Богородица Индискиот Коса 3 Bundles Hair Боја : Природна Црна Директно Hair Hair Weft : Двоен Машина Weft Директно Индискиот Hair Hair Тежина : 100(+/-5g)/Парче (околу 3.2-3.5 мл/парче) 3 Снопови на Индискиот Коса 22, 24, 26 Inches Items По Пакет : 3 Парчиња/Пакет, 3 Снопови на Богородица Hair Hair Текстура : Директно Hair Chemical Обработка : Никој, 100 Човечки Hair Quality : Мека Без Пролевање Не Метежот Нема Вошки 100% Без Синтетички Влакна Направи Директно Hair Related Стил : Тело Бран/Рамно/Лабава Бран/Џери Кадрава/Длабоко Бран итн.Слични Производи : Бразил, Перуанскиот, Малезија, Индија, Монголски, Кинеската, Европската Богородица Коса.

За стоката

Слична стока во категоријата