0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки со Бучава Изолација Микрофон Полнење Основа за Исклучување на Функц

Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки со Бучава

DEN 1006.80
Това е достапна

Износот

Еден клуч да се вклучи и внесете спарување на владата, се будам Siri, итн. 3 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА & секогаш подготвени пријателски услуги на клиентите во странство. Удобен и прилагодлив headband 3. 【МУЛТИ-ТОЧКА CONNETCTION & БЕЗЖИЧНА СЛОБОДА】 - Широко компатибилен со повеќето Bluetooth-от уреди, како мобилен телефон, компјутер, таблет и лаптоп, итн. Професионално Изграден за кристално јасен звук 2. Multipoint конекција и широк компатибилност 4.Дизајниран со растеглив headband, може да се прилагоди на соодветна ширина според вашиот шеф е големина.【СОЗДАДЕНИ ЗА УДОБНОСТ】 - Тегови само 1,7 оз, кој со избалансиран over-the-слушалки дизајн и мека меморија-пена баласт, слушалки ви овозможува удобно носење искуство за интензивна сите-ден употреба. 【РАЗГОВОР во текот на целиот ДЕН И 3 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА】- до 15 часа време на разговор, Овој UX-M97 возач на камион безжични слушалки ви овозможува да се направи сигурна безжична повици во текот на денот, на 2 - час единечна наплата. 【ЛЕСЕН КОНТРОЛИ & ИСКЛУЧУВАЊЕ на ФУНКЦИЈАТА】- UX-M97 безжична bluetooth слушалки обезбедува интуитивен и едноставен интерфејс за да ја прилагодите јачината на плеј/пауза музика, и одговор/крај повици. 【БУЧАВА ПОНИШТУВАЊЕ на МИКРОФОН】 - Напредно бучава-поништува технологија изолатите вашиот глас од бучава околу вас, па можете да останете фокусирани на она што го сакате.0 чип Комуникација на далечина : 33 Стапки (10 метри), Bluetooth протокол : HSP, HFP, AVRCP, со A2 DP Декодирање метод : SBC вградената БАТЕРИЈА : 180m Ah / 3.Обезбеди кристално јасно разговори дури и во најпрометните работата на животната средина.Совршен за кога сте на работа или учење од дома или со земање конференциски повици, во автомобил и на отворено.5 mm Полнење на база големина : 79 * 73 * 31mm Спецификации : 1. Бучава-поништува бум микрофон Пакет се Вклучени : 1 x UX-M97 Bluetooth Слушалки 1 * Полнење Кабел 1 * Прирачник за Корисникот 1 * Преносни Слушалки Полни Клупа.0 Bluetooth чип : V5.

За стоката

Слична стока во категоријата