0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Депресија Центар Тркала, Тип 27, 6 во Кол, 1/4 во Дебела, Цврстина R, 24 Ронки (55 Pack)

Депресија Центар Тркала, Тип 27, 6 во Кол, 1/4 во Дебела, Цврстина R, 24 Ронки (55 Pack)

DEN 1965.60
Това е достапна

Износот

CGW АБРАЗИВИ. 421-35633. Депресија Центар Тркала, Тип 27, 6 во Кол, 1/4 во Дебела, Цврстина R, 24 Ронки.Премиум Ultra TM Дизајниран за нерѓосувачки челик, храна одделение и нуклеарни постројки S обврзници нуди одлични акции отстранување и одличен G-односот WA е Contaminate Слободни : Железо, Сулфур и Хлор е.

За стоката

Слична стока во категоријата