0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cratone Десктоп Организатор, File Списание Багажник, Мултифункционален Организатор Биро Стојат, Пластични Десктоп Складирање Кутија Полица Сина

Cratone Десктоп Организатор, File Списание Багажник, Мултифункционален Организатор Биро Стојат, Пластични Десктоп

DEN 1108.08
Това е достапна

Износот

▲ Големина на : 36.5 * 20.5 * 18.5 см, материјал : пластика. ▲ Висок Квалитет : списанието решетката е направена од еколошки, еколошки и здрава PP материјал, силна товарот капацитет, не е лесно да се деформира, не е лесно да се солза, и долг животен век. ▲ Дизајн : изгледот е едноставна и великодушни, со две фиоки, кои можат да ви помогнат подобро да се организираат на маса и да се направи во канцеларија на животната средина повеќе уредно и убави. ▲ Различни Употреба : може да се користи како списание briefcase, хартија датотека пополнување кутија, file партиција, ТВ складирање, списанија и весници багажник, удобен и практичен.Списанието датотека е многу здрав и може да се зачува простор. ▲ Пакување : 1 * чување на решетката. ▲ Големина на : 36.5 * 20.5 * 18.5 см, материјал : пластика. ▲ Висок Квалитет : списанието решетката е направена од еколошки, еколошки и здрава PP материјал, силна товарот капацитет, не е лесно да се деформира, не е лесно да се солза, и долг животен век. ▲ Дизајн : изгледот е едноставна и великодушни, со две фиоки, кои можат да ви помогнат подобро да се организираат на маса и да се направи во канцеларија на животната средина повеќе уредно и убави. ▲ Различни Употреба : може да се користи како списание briefcase, хартија датотека пополнување кутија, file партиција, ТВ складирање, списанија и весници багажник, удобен и практичен.Списанието датотека е многу здрав и може да се зачува простор. ▲ Пакување : 1 * чување на решетката.

За стоката

Слична стока во категоријата