0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
САВА НОКТИТЕ Dipcrylic Потопување Натопи во Прав База Четка На 1/2oz (2 Парчиња)

САВА НОКТИТЕ Dipcrylic Потопување Натопи во Прав База Четка На 1/2oz (2 Парчиња)

DEN 431.76
Това е достапна

Износот

Количината на (2) Dipcrylic Потопување База 1/2oz.Крајната лепливоста формула регулирани со вискозитет за сила.Високо реактивни сврзување агенти работи во врска со Потопување Прав за максимална апсорпција на енергија.Четка за примена, овозможува комплетна покриеност и контрола.Кристално јасна крај може да се користи со повеќето потопување прав.Гел како вискозитет за мирис примена на потопување прав.Чекор 2 на нашите Dipcrylic Потопување во Прав Систем работи во врска со нашата Потопување Прашоци за крајната помине техника.

За стоката

Слична стока во категоријата