0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SHENYIFAA Автомобил Моделирани Кал Клапи за mer-ce-des биде-нов зеланд GLC-Класа GLC X253 -2019 Без Водење Одбор Mudflaps Поздравниот Чувари Размавта Mudguards

SHENYIFAA Автомобил Моделирани Кал Клапи за mer-ce-des биде-нов зеланд GLC-Класа GLC X253 -2019 Без Водење

DEN 2176.80
Това е достапна

Износот

Делукс Моделирани Поздравниот Чувари обезбеди одлична долниот дел од телото заштита и акцент на возило стил.Не се компатибилни со аеродинамика комплет, од страна на здолништа, телото комплет etc Replacement Дел Број : A2538900700 A2538900800 Material : Висок Степен на TPO Пластика.Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, одлична ефикасност и издржливост.Не можат да бидат инсталирани на модели со водење одбори.Поради прирачник за снимање, може да постојат некои разлики помеѓу актуелната тема и слика, но тоа нема да влијае на ефектот на употреба.Не можат да бидат инсталирани на GLC43 GLC63 или било GLC-Класа модели со спортски пакет.Тие се моделирани да контурите на возило за обичај се вклопуваат.Овие тешки-носи кал чувари беспрекорно се вклопуваат со возила стил, и да го минимизирате ризикот од нечистотија, патот остатоци и камен чипови летаат нагоре од Предниот и задниот дел од пневматиците.Обезбедуваат дополнителна заштита, додека подобрување на спортско надворешноста на вашиот vehicle Fitment : за mer-ce-des-се-nz GLC Класа X253/C253 без Водење Одбор Модел 2016-2019 PLEASE ПРОЧИТАЈТЕ ВНИМАТЕЛНО : само Ќе се вклопи во 2015 година преку 2019 GLC-Класа на SUV стандардни модели без Водење Одбори GLC300 GLC350 (X253) и без sport пакет.Направени од TPO Пластични да се крути и paintable.Обезбедуваат дополнителна заштита, додека подобрување на спортско надворешноста на вашето возило.Направени од TPO Пластични да се крути и paintable.Лиен Поздравниот Чувари.Ве молиме внимателно да се провери дали овој модел е компатибилен пред купување, ви благодариме!Делукс Моделирани Поздравниот Чувари обезбеди одлична долниот дел од телото заштита и акцент на возило стил.

За стоката

Слична стока во категоријата