0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DuHouse Вештачки Поголем Свила Hydrangea Цвет Глави со Матични Лажни Бели Hydrangea Цвеќиња за Свадба Дома Градина Централен Пакет на 6

DuHouse Вештачки Поголем Свила Hydrangea Цвет Глави со Матични Лажни Бели Hydrangea Цвеќиња за Свадба Дома Градина

DEN 378.96
Това е достапна

Износот

[Материјал] : Hydrangea Цветови се изработени од високо квалитетни свила.Произлегува се направени од пластика, која содржи парична казна жица.Пакет на 6pcs вештачки hydrangea цвет глави со долго стебло. [Size] : Hydrangea Глави дијаметар : 8.7"; Висина : 5.5"; Матични должина : 13".Секој hydrangea главата има 90 ливчиња и цвет раководител е во цут, можете да го виткајте или намалување на произлегува за вашиот вазна!. [Погоден за повеќе сцени] : Прекрасна hydrangeas погоден за на свадба централен булчински туш декорација.Комбинираат овие цветаат цвеќиња во убави букети цвеќиња за невестата.Како згодна тоа ќе биде!Исто така, совршена за домашни,градина, црква,статистика, галерија,хотел, кафе,партија, како и други настани. [DIY] : Вештачки цвеќиња и матични двете може да се преземат, освен и во комбинација.Што може да биде слободен да се наведнуваат или snip на hydrangea матични да се вклопи во вашиот вазна.Свила hydrangea цвеќиња, исто така може да се DIY со други faux цвеќиња,направи специјален централен цвеќиња аранжман!. [Услуга] : Секој од нашите hydrangea брза пошта букетот се рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии, и дава на 30-ден безусловна враќање на услугата.

За стоката

Слична стока во категоријата