0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Малку Tikes Спасување Приказни Прошетка 'n Шаване Daisy Далечински Управувач Мека Кадифен Полнети Животни Играчка, 10 Гласовни Команди, Глупо Танц Режим Playset - Подароци за

Малку Tikes Спасување Приказни Прошетка 'n Шаване Daisy Далечински Управувач Мека Кадифен Полнети Животни Играчка,

DEN 1511.76
Това е достапна

Износот

Од MGA Забава, творец на сакана Мода, Колекционерски, Девојки и Бебе Кукла линии LOL Изненадување, Виножито Висока, Na Na Na Изненадување, Bratz, MGA е Сон Ела, MGA е Сјајот Babyz, Lalaloopsy, Poopsie Изненадување, а Бебе родено Изненадување, како и Малку Tikes и многу други омилени.Daisy миленичиња и таа го прави среќно кутре звуци, допуштајќи знаете колку таа те сака.СРЕЌНО КУТРЕ ЗВУЦИ.Тоа е исто како да има вистински куче со Спасување Приказни™ Прошетка 'n Шаване Daisy.Инсталирање на свежо батерии по купувањето.БЕЗЖИЧЕН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ.Кога ќе му ја даде заповедта, "Daisy, дојде тука," Daisy ќе одат на вас додека се стои пред неа.Daisy реагира на 10 уникатен гласовни команди како што се "Ајде да Одиме", "Те Сакам" и "Време е За Спиење.

За стоката

Слична стока во категоријата