0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SEALIGHT 2504 PSX24W LED Магла Светилки, 5000 Lumens 11W Висока Моќност 6000K Xenon Бела 300% Осветленост, светилки drl Светилки Замена За Автомобили,Камиони(Пакување од 2)

SEALIGHT 2504 PSX24W LED Магла Светилки, 5000 Lumens 11W Висока Моќност 6000K Xenon Бела 300% Осветленост, светилки

DEN 1584.00
Това е достапна

Износот

Пред ставање на ред, ве молиме внимателно да се провери вашиот автомобил сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица за да се потврди точниот модел што ви треба.Пред ставање на ред, ве молиме внимателно да се провери вашиот автомобил сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица за да се потврди точниот модел што ви треба. - CANBUS Подготвени:11 W висока моќност, можат подобро да одговара на возило струја, намалување на систем грешка проблеми.Овој производ нема да има голема греда или ниска зрак функција и не се погодни за фарови. 5000 lumens по пар LED светла за магла видливоста и неговиот добар избор за пикап камион , возила , автомобили и сл.Долг животен век : изграден во Интелигентни IC возачот и напредни алуминиум материјал нуди ефикасна топлина дисипација, висока светлина излез и помалку потрошувачка на енергија,животниот век над 50.Зголемена видливост : Потенки светлината цевка 3,5 мм, 360 степени осветлување, не постојат темни дамки или сенките,како дожд/снег/заоблачено ект лошите временски услови, обезбедува продолжен визија и побезбедно возење искуство.Поради LED светилки струја е помала од акции светилки, може да постојат ситуации кои се некомпатибилни со некои Европски возилото системи, во кој случај што дополнителни оптоварување отпорници може да бидат потребни за да се избегне грешка кодови или светкави проблеми. - СУПЕР СВЕТЛО:300% посветла од халоген,содржи најновите CSP LED чипови извишува светлина од другите.

За стоката

Слична стока во категоријата