0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ACDelco Професионални 18K629 Задните Барабан Сопирачки Пролет Комплет со Пружини, Игли, и Прскалки

ACDelco Професионални 18K629 Задните Барабан Сопирачки Пролет Комплет со Пружини, Игли, и Прскалки

DEN 373.20
Това е достапна

Износот

Земја На Потекло : Сад.Објектот Пакет Висина : 3.302 Сантиметри.Објектот Пакет Должина : 17.78 Сантиметри.Објектот Пакет Ширина : 7.62 Cm.На ACDelco Професионални Барабан Сопирачки Хардвер Комплет содржи висок квалитет замена на компоненти за вашето возило е систем за сопирање.Овој комплет вклучува потребните завртки, сврзувачки елементи, bushings, и други хардвер потребни за поправка на вашето возило барабан сопирачки апликации.

За стоката

Слична стока во категоријата