0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
shamjina Мали сигналните Ѕвона, Мазна Метал Биро Бел Услуга Бел за Хотел, Училиште, Ресторан, Рецепција Складишта сигналните Ѕвона - Сина

shamjina Мали сигналните Ѕвона, Мазна Метал Биро Бел Услуга Бел за Хотел, Училиште, Ресторан, Рецепција Складишта

DEN 143.76
Това е достапна

Износот

Тоа се произведува pleasent и кристално јасна "ДИНГ" која минува низ бучавата.Направен од метал, рѓа-доказ, мазна, компактна големина.Прстен за Пијалок ќе го направи тоа и одлична Ненаметлив прилог на некоја Партија или Бар.Издржливи, сјајна, и има добар звук.Многу корисно, Одлично направен.Може да се користи во ресторан, хотел, услугата бел, наставник бел, повик на бел за стари лица да се побара помош, и одлична алатка за децата да си играат игра.Опис : - Трајни, сјајна, и има добар звук.Многу корисно, Одлично направен. - "Ѕвони за Пијалок" ќе се направи тоа и се одличен Ненаметлив прилог на некоја Партија или Бар. - Тоа се произведува pleasent и кристално јасна "ДИНГ" која минува низ бучавата. - Може да се користи во ресторан, хотел, услугата бел, наставник бел, повик на бел за стари лица да се побара помош, и одлична алатка за децата да си играат игра. - Направен од метал, рѓа-доказ, мазна, компактна големина.Спецификација : - Материјал : Метал - Големина : 7.2x7.2x4.8cm /2.83x2.83x1.89inch Package Вклучува : 3 Парчиња Биро Повик Bell Note : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.

За стоката

Слична стока во категоријата