0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Патриот Издувните H7244 3 Издувните Колектор Редуктор

Патриот Издувните H7244 3 Издувните Колектор Редуктор

DEN 659.28
Това е достапна

Износот

3-Топ Прирабница И Челик Колектор.Пакет Димензии : 16.256 H x 20.828 L x 16.51 W (сантиметри).Пакет Тежина : 1.224 килограми.Земја на Потекло : Мексико.Колекторска Редуктор - 3 во Доводното да се 3 во OD Штекер - 3-Топ Прирабница - Дихтунзи/Хардвер - Челик - Цинк Оксид - Пар.

За стоката

Слична стока во категоријата