0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3 Парче Реверзибилна Ватенка Поставите Plaid White & Сива Кралицата Големина 88x88 Мека Микрофибер Лесни Coverlet Bedspread Лето Утешителот Наместен Кревет Покритие за цела Сезона

3 Парче Реверзибилна Ватенка Поставите Plaid White & Сива Кралицата Големина 88x88 Мека Микрофибер Лесни Coverlet

DEN 911.76
Това е достапна

Износот

✦ Дизајнерски ДЕТАЛИ : Модерна Црна и Бела Plaid Линија desgin.Мека и утешителот Ватенка bedspread coverlet Сет.Реверзибилна 3 PC дизајн и се погодни за вашата спална соба, гостинската соба, детската соба, куќа за одмор, дом,итн. ✦ ПРОМЕНИТЕ ВАШАТА СПАЛНА соба : Покрие сите страни и на крајот од вашиот кревет, ***Сликите покажуваат Кралицата кревет со Кралот ватенка***. (Ако сте треба ватенка дека drapes сите на патот до подот, може да имаат низок кревет или изберете поголем големина, Нашите големината не е преголеми)!Обидете се на нашиот ватенка сет, ќе спијат на луксузен убава и симпатична кревет. ✦ МУЛТИ-ЦЕЛ УПОТРЕБА : Совршен coverlet ватенка сет за лето или потопло време, Оваа ватенка може да ви донесе малку ладно чувство во жешките летни, исто така, може да се користи како ќебе во зима.Цел 1 прилагодите и користите сите сезона.Се користи како ватенка,bedspread, утешителот сет, ќебе,кревет покрива троседот капак. ✦ Лесни Bedspread Set:This кревет поклопецот е Мек и лесен,со Користење на мека 100% микрофибер погоден за осетлива кожа, Супер меки!Бидете сигурни дека ќе уживате во добар ноќен сон.Има Удобен, трајни, дише, Лесни ноќ за вашиот ноќ. ✦ ЛЕСНО НЕГА : Лесно за чистење, Машина за миење во ладна.Собори сува ниска.Ако имате прашања во контакт со нас и нашиот тим ќе ви помогне.Пакет содржи : 1 Полн/Кралицата Ватенка 88"x88" и 2 Перница шарлатан (20"x26").

За стоката

Слична стока во категоријата