0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KF94 Лицето Маска за Возрасни Заштитна 3D Лице за Безбедност на Прашина Маска 4 Ply за Еднократна употреба Лицето Маска Погоден за секојдневна заштита

KF94 Лицето Маска за Возрасни Заштитна 3D Лице за Безбедност на Прашина Маска 4 Ply за Еднократна употреба Лицето

DEN 407.76
Това е достапна

Износот

Екстра-Мека гума за џвакање Уво Јамка затворање. 1.KF94 - Лицето Маска за Возрасни Заштитна 3 D Лице за Безбедност на Прашина Маска 4 Ply за Еднократна употреба Лицето Маска Погоден за секојдневна заштита. 2.Пакетот вклучува Лицето Маска,ве молиме потврдете го внимателно, кога прави нарачка. 3.3 D Обетки И Лесни Design The Екстра-мека гума за џвакање уво циклуси може да ги елиминира притисок во ушите за максимална удобност.Тоа може да се користи со earloop носители за дополнителна удобност. 4.Многу мека, издржливи и дише материјал за четири сезона.Напредни обновливи крпа на устата Лице Заштита се грижи за вашата кожа се задржи свежа. 5.За еднократна употреба, латекс слободни, одржување слободни.Се вклопува удобно во вашиот џеб, чанта, ранец, или пелена торба.

За стоката

Слична стока во категоријата