0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Hanes Жените Ох Толку Светлина Пена ComfortFlex Одговара Wirefree Градник MHG521

Hanes Жените Ох Толку Светлина Пена ComfortFlex Одговара Wirefree Градник MHG521

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

Куп : 84% Најлон, 16% Spandex; Чипка : 79% Најлон, 21% Spandex.Увезени.Рака Мие Само.Пердув-лајт ткаенина за вториот кожата удобност.Удобноста бенд обезбедува престој во местото поддршка.Флексибилна пена во шолја обезбеди форма и поддршка.Елегантен стил речиси невидливи под облеката.На градник толку мека и лесна, тоа е речиси како да не носи градник на сите!нашата нова пердув-лајт градник, со супер меки ткаенини, флексибилна пена чаши и удобност бенд ви дава утеха и поддршка.

За стоката

Слична стока во категоријата