0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Dorman D670173 Диск Кочница Caliper Комплет за Поправка Одберете Ford/Линколн Модели

Dorman D670173 Диск Кочница Caliper Комплет за Поправка Одберете Ford/Линколн Модели

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

Замена враќа диск сопирачки за правилно функционирање.Замена спречува нерамна положба.Директна замена за соодветна одговара.Произведени на строги инженеринг стандарди за квалитет.Осигурете се вклопуваат за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Dorman е Диск Кочница Caliper Поправка Комплет содржи компоненти кои се неопходни за поправка на Диск Кочница Caliper.Сите гумени компоненти се од високо-квалитет EPDM соединение за отпорност на гликол-врз основа на течност.Возилото модел години овој дел се вклопува : Ford Експедицијата : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Ford F-150 : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 Линколн Navigator : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016.

За стоката

Слична стока во категоријата