0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
EXCEREY Пливаат Пливање Меки Силиконски Опрема Гребло Перки Webbed Ракавици Водни Фитнес Тренинг Пливање Ракавици Одговара за Мажи, Жени, Нуркање, Нуркањето, Копје Рибол?

EXCEREY Пливаат Пливање Меки Силиконски Опрема Гребло Перки Webbed Ракавици Водни Фитнес Тренинг Пливање Ракавици

DEN 285.36
Това е достапна

Износот

Опис на производот : Боја : сина/жолта/розова Тежина : Околу 100 g за 2 пара Материјал : Силика Гел Големина : S/M/L Големина S Должина : 5.9"/ 15cm; Width : 2.1"/ 4 cm; Надворешниот Дијаметар : 8.27" /21cm Големина M Должина : 6.69"/ 17cm; Width : 2.17"/ 5.5 cm; Надворешниот Дијаметар : 9.45" /24cm Големина L Должина : 7.48"/ 19cm; Width : 2.36"/ 6 cm; Надворешниот Дијаметар : 9.45" /24cm За нас EXCEREY е професионална отворено спортски обезбедува производителот.Ние само се обезбеди високо-квалитетна, вредни производи.Ние имаме повеќе од 12 години искуство во производство на отворено заштитна и имаат богатство од дизајн и производство искуство.Секој производ е направен од страна на професионален дизајн, иновативна технологија и уникатна технологија, како и високо квалитетни материјали.Имаме за цел да им обезбеди на клиентите со најдобар квалитет на производи и услуги, да ви помогне да добиете преку вашиот ден и за вашиот презафатен начин на живеење со намалена болка и непријатност.Ви благодариме за поддршката на EXCEREY!.

За стоката

Слична стока во категоријата