0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Геометриски Ленти Прекривки Покрие Близнак Големината на Собата, Изми Микрофибер Утешителот Покрие Сет, Ултра Меки Кревети 4 Парче Сет со Патент Затворање, 1 Постел

Геометриски Ленти Прекривки Покрие Близнак Големината на Собата, Изми Микрофибер Утешителот Покрие Сет, Ултра

DEN 1593.60
Това е достапна

Износот

100% МИКРОФИБЕР : Ова прекривки покрие големината на собата е направен од 100% микрофибер да се обезбеди исклучителни мекост, апсорпција на вода и дише.Лесен и кожа-пријателски, дури и да спие гол, може да се чувствувате топло и удобно.ПАТЕНТ ЗАТВОРАЊЕ & 4 АГОЛ ВРСКИ : Скриен патент затворање, доволно долго за да можете да вметнете и отстраните вашите прекривки лесно кога е потребно.4 агол врски обезбеди утешителот јадро во прекривки поклопецот не се движи и чувајте го на рамна.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Декорирате вашиот кревет користите оваа убави цветни растенија шема утешителот покрие сет, додадете fashional во вашата соба.На едноставен стил постелнина покрие собата е идеја за подарок за тинејџери, момчиња, девојки, мажите или жените.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ За : прекривки јадат поставува поддржува машина за миење со ладна вода и ниска температура сушење, нежни циклус.Тоа не е се намали и да згаснува.Висок квалитет на еколошки материјали со навремено отпор и издржливи.БЛИЗНАЦИ ГОЛЕМИНА : На прекривки покрие близнак големина вклучуваат 1 Прекривки Капак (68" x 90"), 1 Перница Шарлатан (20" x 26"), 2 Перница Опфаќа (18" x 18").И ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме ви помогнеме во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата