0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FRUITEAM 13-Парче Сет Садови нелеплива Керамичка Облога Готвење Сет, Индукција Садови Тави Поставете со Капаци, Тешки Нерѓосувачки Челик Рачки, Индукција, Фурна, Гас, Stove

FRUITEAM 13-Парче Сет Садови нелеплива Керамичка Облога Готвење Сет, Индукција Садови Тави Поставете со Капаци,

DEN 2543.76
Това е достапна

Износот

✅【Брзо & Дури и Топлина Композитни База】Со три-слој на дното добра термичка спроводливост, FRUITEAM готвење фрај пан може да биде дури и загреана сите околу САМО неколку секунди, подобро за храна готвење и заштеда!!Компатибилен со гас, печка, електричен шпорет и индукција cooktops. Ако добиете МНОГУ ТОПЛО, ве молиме да користите соодветна proection пред допирање на пан, како што Рерна Мит.5-Qt млеко тавата со капак.????????????????【Секојдневно Уметноста на Готвењето】- FRUITEAM 13 компјутери готвење сет вклучува еден 11" фрај пан, еден 8.Ако наидат на проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт FRUITEAM Услуги на Клиентите????и вие ќе добиете инстант помош.

За стоката

Слична стока во категоријата