0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Аналогни Да Одат Крцкава Путер од кикиритки, 8 - 1.5 Унца Чаши, Полни со Кикирики за Екстра Криза, Снек Големина на Пакети

Аналогни Да Одат Крцкава Путер од кикиритки, 8 - 1.5 Унца Чаши, Полни со Кикирики за Екстра Криза, Снек Големина

DEN 739.20
Това е достапна

Износот

Содржи 8 - 1.5 Унца Индивидуални Чаши на Аналогни Крцкава Путер од кикиритки.Свежо печени кикирики вкус во поединец, преносни чаши за snacking во движење.На глутен-слободен крцкава путер од кикиритки дека има 9g протеини по порција.Совршени за потопување овошје, зеленчук, колачиња, или крекери.Еден служат чаши се лесно да се спакуваат во ручек кутии за дома, на работа или дневни, или да задржи некои во провизии за во секое време snacking.Димензии : 1.5 Унца (Пакување од 8).

За стоката

Слична стока во категоријата