0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Живина Работам Грејач База за Пилешко Waterer Founts | Deicer Загрева База

Живина Работам Грејач База за Пилешко Waterer Founts | Deicer Загрева База

DEN 1175.76
Това е достапна

Износот

Избегнувајте замрзната алкохоличари со овој работам грејач.Држи алкохоличари unfrozen до -20 степени Ф Прилагодливи да било работам благодарение на испорачаниот (жолт) загради.Внатрешноста е изолирани со 15mm СТП која ги води сите топлина до врвот!.Многу безбедно во употребата поради употреба на ниски тензија.Оваа работам грејач има моќ на 28 Watt.Постојан континуиран топлина за да се задржи точни температура и да не се добие премногу топло.Не-погрешни термостат.Оваа живина работам грејач држи алкохоличари unfrozen до -20 степени Ф Прилагодливи загради за работам founts до 11.5 инчи (30cm) во дијаметар. 100% топлина ефикасност со совршена изолација.Safe низок напон (24v DC), вклучувајќи адаптер и долг кабел (7.5 ft). 100% безбеден низок напон.

За стоката

Слична стока во категоријата