0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
RHF Реверзибилна Преголеми регулируема Облегалка Покрие & Преголеми регулируема Облегалка Опфаќа,Slipcovers за регулируема Облегалка, регулируема Облегалка Стол Маска,

RHF Реверзибилна Преголеми регулируема Облегалка Покрие & Преголеми регулируема Облегалка Опфаќа,Slipcovers за

DEN 878.40
Това е достапна

Износот

ЗАШТИТА : штити мебел од дамките.Одлично за домови со деца и домашни миленици.ФАКУЛТАТИВНА ГОЛЕМИНА : 1-седиште 21" регулируема Облегалка-Мали, 1-седиште 30" регулируема Облегалка-Преголеми, 2-седиште 54"Двојка, 3-седиште 68" Троседот, 3-седиште 78" XL-Троседот, 3-седиште 70" Futon.Види МЕРЕЊЕ ВОДИЧ во фотографии.ОСТАНУВА ВО МЕСТО : карактеристики еластична рака да помогне да се спречи лизгање.НЕ СЕ ПРЕПОРАЧУВА ЗА КОЖА.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Проверете упатство за инсталација внимателно, тоа може да биде завршен во рок од 10 минути од страна на едно лице.РЕВЕРЗИБИЛНА : двојна употреба и свеж изглед во нови сезони.Задната страна со стилски украси.ЛЕСНО НЕГА : машина за миење (ладно) и сува (кул).

За стоката

Слична стока во категоријата