0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Трансфер Лента за Винил 20 Пакет 12 x 12 w/Црвена Усогласување Мрежа за Cricut Силуета Камео Лепило Винил, Средни Капи Винил Трансфер Лента за Знаци Decals Windows од JANDJPACKAGING

Трансфер Лента за Винил 20 Пакет 12 x 12 w/Црвена Усогласување Мрежа за Cricut Силуета Камео Лепило Винил, Средни

DEN 4056.00
Това е достапна

Износот

【1/2" Јасна Црвена Мрежа】 Нашата трансферот лента за винил мерки 12 "x 12", СОВРШЕН за сите видови на проекти, мали мрежа на линии за совршен усогласување.Јасно Лента за да се види преку со леснотија.Лесен за пренос за мали и големи проекти.Не леплива остатоци. 12 x 12 Трансфер Лента за Винил е Лесно да се Користи т работа со СЈАЈОТ ВИНИЛ, HOLOGRAPHIC ВИНИЛ, или HTV.Широк апликации за пренесување на вашата decals и налепници на било каква мазна и рамна површина како што се tumblers, windows, стакло итн.Пакетот вклучува : . 20 компјутери 12 x 12 Трансфер Лента Лист.Answer : ___________________________ Note : .Одлично за ЛЕПИЛО ВИНИЛ (како што се 631, 651, или 813 или нешто друго како овие).Не се работи за преносот на ТОПЛИНАТА ВИНИЛ, Сјајот ВИНИЛ или HOLOGRAPHIC ВИНИЛ.Не може да се користи за пренос на дизајни за да хартија и ткаенини.

За стоката

Слична стока во категоријата