0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WANGLUKANG 1tao може да Ја Испорача Едноставна Чевли Кабинет Црна Простор за Заштеда на 10-Слој Не-Плетени Чевли Управување со 9 ребра во Рок од 3-7 Дена Виткање Закачалка

WANGLUKANG 1tao може да Ја Испорача Едноставна Чевли Кабинет Црна Простор за Заштеда на 10-Слој Не-Плетени Чевли

DEN 1380.00
Това е достапна

Износот

Самостојна : Ова палто решетката може да се расклопуваат и се пресели.Да зачувате простор : за Разлика од ѕид-монтирани закачалки, нема потреба да оштетување на ѕидот.Место тоа, каде и да се движат како што е потребно.Применливи сценарија : да се Создаде дополнителни складирање и организација на простор во спалната соба, кујна, подрум, таванот или гаража, погоден за чување на џемпери, јакни, облека, облека, чевли, чанти, капи, играчки и други производи.Лесно да се соберат : Ние сме подготвени јасна, едноставна и директна водство и инсталација на алатки во пакување, нема други алатки се потребни.Оваа 10-слој чевли рек обезбедува чевлите со доволно простор за складирање,концизен, компактен и убав изглед чевли решетката. 1tao може да ја испорача едноставна чевли кабинет црна простор за заштеда на 10-слој не-плетени чевли управување со 9 ребра во рок од 3-7 daysspecification : пакетот вклучува : 1 x чевли rack1 x instruction Material : не-плетени ткаенини, PP пластика и метал structure Color : црна, gray Dimensions : (22.83 x 11.4 x 63) "/ (58 x 29 x 160) см (должина x ширина x височина)Тежина : 3.42 кг/1.55 kg Capacity : повеќе од 20 pairs Number на слоеви : 10 Number од кутии : 9note : 1. Изборот на овој компактен чевли рек ќе не заземаат многу space2. Тоа не само што обезбедува доволно простор за складирање за чевли, но исто така ги задржува во уредни позиција, така што лесно може да се најде чевли и во голема мера save search време.3. Со око-фаќање на модели, тоа е добра декорација за вашиот дом.4. Едноставна, компактен и убави-во потрага чевли решетката да се организира чевли, тогаш овој простор за заштеда на 10-слој 9-клетката не-плетени чевли управување со висок квалитет и прекрасен изглед е вашиот најдобар избор.

За стоката

The package includes:
1 x shoe rack :
1 x instruction :
Material:
non-woven fabric, PP plastic and metal structure
Color:
black, gray
Dimensions:
(22.83 x 11.4 x 63) / (58 x 29 x 160) cm (length x width x height)
Weight:
3.42 lbs/1.55​​kg
Capacity:
more than 20 pairs
Number of layers:
10
Number of boxes:
9
1. Choosing this compact shoe rack will not take up much space :
2. It not only provides enough storage space for shoes, but also keeps them in a neat position so that you can easily find shoes and greatly save search time. :
3. With eye-catching patterns, it is a good decoration for your house. :
4. A simple, compact and beautiful-looking shoe rack to organize shoes, then this space-saving 10-layer 9-cell non-woven shoe rack with high quality and beautiful appearance is your best choice. :

Слична стока во категоријата