0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 Инчен Биро Grommet и Дупка Видов Комплет, OZXNO 5-Pack 50mm Флексибилни Биро Жица од Папочната Врвца се Покриваат со Појавување на Holesaw Вежба Битови за Кабел Организатор Инст?

2 Инчен Биро Grommet и Дупка Видов Комплет, OZXNO 5-Pack 50mm Флексибилни Биро Жица од Папочната Врвца се Покриваат

DEN 599.76
Това е достапна

Износот

БИРО GROMMET : жица од папочната врвца покрие grommet е направен од високо квалитетни пластични и мека лепак, мека текстура лесно да се помине преку приклучокот за кабелот, дното дијаметар 50мм / 2", горниот дијаметар 60mm, висина 23mm, трајни и отпорност на корозија.ДУПКА ВИДОВ : 2 Инчи / 50 mm grommet holesaw е направен од M42 Bi-Метал high speed hack, со универзална 1/2" (12mm) Хексадецимален Вратило големина, доаѓа со дополнителна Вежба Битови и М4 хексадецимален Клуч, одговара за рака електрични вежба и да клупата вежба итн.ГОЛЕМИНА : Биро grommets монтажа дупка со дијаметар е 2 Инчи (50mm), и инсталација висина е околу 19mm, компатибилен со 2" стандард дупка големина, можеби треба некои DIY да се направи на инсталацијата совршен.УПОТРЕБА : Лесен за употреба, соберете дупка видов со вклучени хексадецимален клуч и ударна дупка каде што е потребно, место на grommet директно во дупка и организирање на кабли.Answer : ___________________________ Note : Вертикална длабочина на вежба малку можат ефикасно да се заштити од оштетување.ПРИМЕНА : Идеални за организирање на жици, кабли и кабли на заводот десктоп опрема / компјутерски компоненти / забава системи итн.И мека лепак може да ги заштити кабел и задржи биро чисти.Големина : 2 инчи (51mm).

За стоката

Name:
2 Inch Desk Grommet and Hole Saw Kit
Color:
Black
Hole Saw Material:
M42 Bi-Metal High Speed Hacksaw Blade
Hole Saw Size:
Open Hole caliber 2 (50mm), Depth 1-1/2 (38mm), Hex Shaft 1/2 (12mm)
Grommet Material:
Plastic and Soft Glue
Grommet Size:
Mounting Hole Diameter 2 (50mm), Overall Diameter 60mm, Height 23mm
Package Includes:
5pcs Flexible Desk Grommets :
1 pcs M42 Bi-Metal Hole Saw :
1 pcs Hole Saw Drilling Shaft :
1 pcs Drill Bit :
1 pcs M4 Hex Wrench :

Слична стока во категоријата