0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Безжичен Контролер за PS-4, Нови Започне 2021Game Далечински управувач за PS-4/Pro/Тенок, Gamepad Џојстик со Двојна Вибрации/шест-оската жиро Сензор/Аудио Џек/Звучници/LED Индика?

Безжичен Контролер за PS-4, Нови Започне 2021Game Далечински управувач за PS-4/Pro/Тенок, Gamepad Џојстик со Двојна

DEN 489.60
Това е достапна

Износот

????【Нови Започне Безжичен Контролер】-да Користите безжична конекција технологија за да се обезбеди стабилен сигнал, без одлагање, или линија прекин во 10 M.Безжичниот gamepad е компатибилен со PS-4 / PS-4 Pro / PS-4 Тенок / PS3. ???? [Прецизна Контрола]- чувство, форма, и чувствителност на контролорот е аналогни стапови и активирањето на копчиња се подобрени да понудите играч апсолутна контрола за сите игри на PS-4. ???? [Двојно Вибрации Шок и Функцијата за Споделување]-изградена-во лево и десно асиметрични мотори имаат двојно вибрации шок функција.Во прилог на размена копче ви овозможува лесно споделување на најдобрата игра моменти со само еден клик на копче.Upload игра видеа и слики од екранот директно од вашиот систем, или да се игра играта поток во реално време. ???? [Повеќе интерактивни]-Револуционерна карактеристики, како што се touchpad, интегрирани светлина бар и вградените звучници, може да обезбеди возбудливи нови искуства и интерактивни игри методи.Вградениот звучник и стерео џек за слушалки може да се додаде повеќе нови аудио на играта конзола.Факултативниот играчот рака и 3.5 мм аудио џек се обезбеди практична лични аудио решение за гејмерите кои сакате да ги слушнете на играта приватно. ???? [Батерија]-Вграден USB кабел за да го наплаќаат 600 m Ah батерија, која може да обезбеди 5-8 часа на вибрации игра време.Време на полнење : 1-2 часа.Контролорот може да биде директно и брзо поврзани уреди користејќи кабел за податоци.и обезбедува extreamly сигурен signalsnot само за полнење.Боја : Черепот.

За стоката

Слична стока во категоријата