0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ХАРЛИ-ДЕЈВИДСОН ОБУВКИ за Мажи Griggs Мода Подигање

ХАРЛИ-ДЕЈВИДСОН ОБУВКИ за Мажи Griggs Мода Подигање

DEN 3240.00
Това е достапна

Износот

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу глуждот-високи од лак.Платформа мерки околу 0.75 инчи.Полно Зрно Кожа.Отстранлив dual-густина sock обвивка.Суптилна мото инспирација зема оваа машка кожа јава подигање на следното ниво.Лесен, удобен и разновиден, се подготвени за она што вашиот авантура ќе ве однесе.Направен од целосна жито кожа, на оваа говорница е мека, мазна и има скршен во чувствуваат можете да продолжите да се чувствува добро во текот на целиот ден долго.Внатрешни текстилни поставата и отстранлив dual-густина sock поставата обезбедува дополнителна удобност и лесни ева и гумени outsole печати на зделката.Овој класичен и издржливи јава говорница е подготвена за вашата јава, кратки и долги.

За стоката

Слична стока во категоријата