0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HollyHOME мечето Полнети Животни Кадифен Гигант Теди Носи со Стапалки Голема Мечка 36 инчи Сина

HollyHOME мечето Полнети Животни Кадифен Гигант Теди Носи со Стапалки Голема Мечка 36 инчи Сина

DEN 2359.20
Това е достапна

Износот

Од ушите прсти 36 инчи, совршен за hugging и snuggling.Изградена за супер-меки кадифен материјал и исполнет со премиум PP памук за долгорочна издржливост.Доаѓа со панделка на вратот и две слатки шепа отпечатоци на нога ѓон.Одличен подарок за било кој повод,како што бебето туш, празници, birthday (роденден), Валентин; Симпатична спалната соба и playroom декорација.ПЕРЕЊЕ НАСТАВА : површината перат; ги исклучите прашина со влажна крпа.Боја : Сина.

За стоката

Слична стока во категоријата