0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
4pcs Авто Дел Автомобил Кал Размавта Поздравниот Guard Фендер Mudguard Mudflap за Мерцедес-Бенц GLS-Класа 2017 2018 2019

4pcs Авто Дел Автомобил Кал Размавта Поздравниот Guard Фендер Mudguard Mudflap за Мерцедес-Бенц GLS-Класа 2017

DEN 588.00
Това е достапна

Износот

Одговара За GLS-Класа 2017 2018 2019. 100% Сосема Нов (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Материјал : Високо Квалитетен Полу-Цврсти ABS пластика.Лесна Инсталација, Предниот И Задниот Дел Со Инсталација Завртки.Заштита На Вашиот Автомобил Далеку Од Нечистотија И Да Се Спречи Кал Јавните Пешаците.Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна Материјал : Високо Квалитетен Полу-Цврсти ABS пластика (Не оние евтини ТЕШКО пластични оние) Лесен за Инсталација, збир на 4 PCs за предниот и задниот дел со инсталација screws Protection Вашиот Автомобил Далеку Од Нечистотија, Кал, Снег Едноставен и Моден Дизајн, Автомобилот Изгледа Убаво.Пакетот вклучува : 4 кал клапи (2 парчиња front L/R & 2 парчиња Задните L/R). 1 кеса на завртка fixings Внимание ве молам : Pls бидете сигурни дека модални е одговара за вашиот автомобил.Ви благодарам многу!Сите нарачки ќе се испраќаат во рок од 24 часа!Ние преку USPS,имаат со следење на број.Обично можете да го добиете во 7-15 дена.Ако има повеќе прашање ве молиме e-mail на нас.Ви благодарам многу!.

За стоката

Слична стока во категоријата