0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Калвин Klein женска Класичен Кашмир Волна Мешавина Грб

Калвин Klein женска Класичен Кашмир Волна Мешавина Грб

DEN 2417.28
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Волна, 33% Полиестер, 5% Кашмир, 2% Останати Влакна.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Cashmere смеса.Од суштинско значење волна палто.Калвин Klein волна еден гради се однесуваат кашмир смеса.

За стоката

Слична стока во категоријата