0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Beewanta Шише за Вода Спортски Чеканот на Тор во Облик на Голем Капацитет Шише за Вода за Пиење Вода, Jug Сад за Фитнес и боди билдинг Пешачење 57Oz/1.7 L BPA Free

Beewanta Шише за Вода Спортски Чеканот на Тор во Облик на Голем Капацитет Шише за Вода за Пиење Вода, Jug Сад за

DEN 1039.20
Това е достапна

Износот

Тор Чекан Шише за Вода XXL - совршен подарок за секоја Тор Чудо фан.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - 1.7 L (57 Oz) капацитет дизајн ја испорача вашата препорачаната дневна вода.Доволно вода за да остане хидриран пред и по тренингот,отворено спортски и пешачење кампување вода додаток,во голема мера понуда за дневен дом канцеларија и надворешен живот.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ - PETG еко-пријателски материјал,безбедна храна одделение за секојдневна вода што содржи,без мирис и nontoxic,обновливи и трајни производи за долго време се користи,безбедност и здравје.ПРАКТИЧНИ - Може да се користи за скоро секаде.Салата,пред и пост работат надвор,bodybuilding,тело,зграда,кампување,риболов,патување,вежбање и сите други отворено спорт, како и дома и во канцеларија.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Совршени за дневни активности на отворено.Модерен и многу практично,убаво подарок за спортски љубители.

За стоката

Слична стока во категоријата