0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Симпсон S20ACN5 Annular Прстен месо тело Заеднички Рака Помине 20d 4x0.203 7/16 Главата,СКОПЈЕ

Симпсон S20ACN5 Annular Прстен месо тело Заеднички Рака Помине 20d 4x0.203 7/16 Главата,СКОПЈЕ

DEN 1048.08
Това е достапна

Износот

Околу 25 ноктите по фунти.Заеднички ноктите рака диск.Мазна Главата.Annular прстен месо тело се зголемува повлекување од корозија.Дијамант точка за полесно возење, Увезени.Опис на производот S20 ACN5 Annular Прстен месо тело Заеднички Рака Вози Ноктите 20d 4-инчен со .203 со 7/16-инчен глава дијаметар од 5 фунти 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Од Производителот S20 ACN5 Annular Прстен месо тело Заеднички Рака Вози Ноктите 20d 4-инчен со .203 со 7/16-инчен глава дијаметар од 5 фунти 304 од не ' Рѓосувачки Челик.

За стоката

Слична стока во категоријата