0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ACDelco Професионални 18K1459 Задните Барабан Сопирачки Хардвер Комплет со Пружини, Игли, и Прскалки

ACDelco Професионални 18K1459 Задните Барабан Сопирачки Хардвер Комплет со Пружини, Игли, и Прскалки

DEN 372.96
Това е достапна

Износот

Направен во сад.Пакет висина : 3.81 cm.Пакет должина : 18.034 cm.Пакет ширина : 7.874 cm.На ACDelco Професионални Барабан Сопирачки Хардвер Комплет содржи висок квалитет замена на компоненти за вашето возило е систем за сопирање.Овој комплет вклучува потребните завртки, сврзувачки елементи, bushings, и други хардвер потребни за поправка на вашето возило барабан сопирачки апликации.

За стоката

Слична стока во категоријата