0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вештачки Daisy Тенџере, Свилен Вештачки Daisy Метал Тенџере Бонсаи, Вештачки Цвеќиња во Метал Potted, Вештачки Daisy Букет со Вазна за Свадба Партија Фаза Centerpieces Прозорецот О?

Вештачки Daisy Тенџере, Свилен Вештачки Daisy Метал Тенџере Бонсаи, Вештачки Цвеќиња во Метал Potted, Вештачки

DEN 262.80
Това е достапна

Износот

ДОМОТ се ЗГОЛЕМИ БУКЕТИ : Природен изглед daisy цвеќиња, целосна и мека ливчиња, живописни реални и lifelike, изгледа повеќе природна и убава, совршен за свадба декорација на маса аранжман, домот дома декорација или само за надворешна декорација.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЈП МАТЕРИЈАЛ : Вештачки цвет букети се изработени од еко-пријателски пластика, изгледа природно, великодушни и елегантен.Природно свежо боја, не-токсични и безопасно, безбедно, еко-пријателски, добро направени и vibrantly обоени.НАЈДОБАР УКРАС : Елитното изгледа Вештачки цвет букети се совршени за било прилики или оркестарот стил.За идеален дом, прозорец кутија, публикации, градина, канцелариски, балкон и свадба декорација.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со еко-пријателски пластични материјали, овие вештачки цвет букети никогаш нема да умре исклучување и лесно да се грижи за.Така што тоа може да биде убаво декорација за долго време.ПО УСЛУГА : Не грижете се за по-продажбата на проблеми, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши проблемите.

За стоката

Слична стока во категоријата