0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Суво Овошје Центар Бичувањето Павлака во Прав 400gms Бичувањето Павлака во Прав за Торта Шлаг во Прав Бичувањето Крем за Колачи

Суво Овошје Центар Бичувањето Павлака во Прав 400gms Бичувањето Павлака во Прав за Торта Шлаг во Прав Бичувањето

DEN 179.76
Това е достапна

Износот

Лесен-за-да -едноставно додадете млеко или вода.Идеален за декорација на торти & колачи врвот за слатки & десерти и да се згусне mocktails & млеко тресе (наместо на сладоледи).Совршен за декорирање на вашиот колачи cupcakes колачиња пусти сладоледи sundaes и повеќе.Вкусни шлаг-крем мрзнување.Суво Овошје Центар Бичувањето Павлака во Прав е слободен проток крем прав идеален за замена на свежо шлаг крем.Тоа обезбедува неутрална Бичувањето база погоден за сите апликации, вклучувајќи замрзнати десерти.шлаг крем шлаг крем за торти шлаг во прав за торти Бичувањето павлака во прав.

За стоката

Слична стока во категоријата